Krzesła miejskie

Krzesła parkowe jako uzupełnienie aranżacji


Zakres różnego typu mebli miejskich stosowanych w aranżacji przestrzeni jest z każdą dekadą coraz szerszy. Kiedyś dominujące ławki i kosze na śmieci w obecnych czasach  uzupełniane są o inne elementy małej architektury w tym krzesła parkowe. Inaczej mówiąc ławki jednoosobowe to produkty które wykonujemy w tym samym stylu co klasyczne kilkuosobowe ławki, montowane np.  jako element zestawu mebli rekreacyjnych.


Oferujemy różnorodne modele, które mogą znaleźć zastosowanie w wielu miejscach publicznych. Krzesła miejskie znajdują się na placach zabaw, w parkach, przy ulicach czy ścieżkach rowerowych. Te podobnie jak ławki, mają wygodne siedzisko, są solidne, trwałe, odporne na warunki atmosferyczne i działania mechaniczne. Gwarantują one wytrzymałość na lata i komfort siedzenia przez wszystkich użytkowników.


Rodzaje krzeseł miejskich


Ławki jednoosobowe dzielimy tak samo jak zwykłe ławki na te z oparciem i bez oparcia, z podłokietnikiem i bez podłokietnika. Z uwagi na stosowany materiał oferujemy krzesła miejskie z listwami drewnianymi lub krzesła parkowe w całości wykonane ze stali. W przypadku rodzaju stali krzesło parkowe może być wykonane ze stali ocynkowanej i malowanej proszkowo lub ze stali nierdzewnej. Dostępne produkty wolnostojące lub trwale montowane do podłoża


Wszystkie produkty

5 produktów na stronie