Słupki uliczne stalowe i żeliwne

Słupki uliczne i drogowe  typu P1, P2 ,P3 i P4 firmy ARCHIPARK wykonane są ze stalowych rur o średnicy 76 mm i żeliwnych elementów takich jak: flansze, pierścienie, gałki. Dzięki takiej konstrukcji możliwe jest wykonanie słupka o dowolnej wysokości, dostosowanej do wymagań klienta.  W zależności od podłoża, montaż słupków realizowany jest poprzez zabetonowanie w gruncie na głębokość 0,5m lub przykręcenie do podłoża utwardzonego.


Materiału użyte do produkcji słupków są zabezpieczone aktykorozyjnie poprzez ocynkowanie proszkowe i malowanie farbami proszkowymi w wybranym przez klienta kolorze. Do dyspozycji mamy 2 kolory standardowej: czarny (RAL 9005) oraz grafitowy (RAL 7021).


Uliczne słupki stalowe i żeliwne stosowane są jako wygrodzenia stref pieszych, oddzielenia jezdni od chodników a także na różnego rodzaju placach, skwerach, deptakach.


Stalowo-żeliwne słupki uliczne SKŁADANE z firmy ARCHIPARK wykonujemy również w wersji składanej dla każdego modelu słupka. Stworzony przez nas „UNIKALNY” system pozwala na łatwe położenie słupka, umożliwiające dostęp do odgraniczonej przestrzeni. Mechanizm słupka składanego pozwala również na jego łatwą obsługę, oraz konserwację jego mechanizmu.


Wszystkie produkty

7 produktów na stronie