Nowoczesne donice miejskie i parkowe

Głównymi cechami wyróżniającymi nasze donice jest dbałość o wysoką jakość wykończenia elementów oraz ciekawa i przemyślana konstrukcja. Korzystamy z dobrych materiałów, odpowiedniej jakości drewna, certyfikowanej stali i wytrzymałego tworzywa. Oferujemy szereg modeli o standardowych, klasycznych kształtach, a także staramy się oferować modele bardziej zaawansowane technologicznie pod kątem kształtów i ogólnego designu. Jako producent donic miejskich oferujemy modele na zewnątrz oraz do wnętrz. Nie ograniczają nas żadne kryteria techniczne jak, materiał, kolor, kształt i wymiary. Oferujemy donice miejskie duże, małe, okrągłe, prostokątne i wiele innych. Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie i rzeczowo.


Nasze produkty stanowią wystrój wielu miast w Polsce i Europie. Odpowiednio spersonalizowane donice, z zastosowaniem herbu miasta lub logotypu, znakomicie wpisują się w architekturę i charakter danego otoczenia. Produkujemy także donice dla Warszawy


Jeżeli potrzebujesz porady odnośnie wyboru donic ulicznych, skontaktuj się z nami. Nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania!


Donice staloweDonice stalowe
Donice stalowe
Stal ocynkowanaStal ocynkowana
Paleta RALPaleta RAL
Kolory drewnaKolory drewna
Donice ze stali nierdzewnejDonice ze stali nierdzewnej
Donice ze stali nierdzewnej
Stal nierdzewnaStal nierdzewna
Kolory drewnaKolory drewna
Donice betonoweDonice betonowe
Donice betonowe
Rodzaje kruszywaRodzaje kruszywa
Kolory betonuKolory betonu
Donice drewnianeDonice drewniane
Donice drewniane
Kolory drewnaKolory drewna

Wszystkie produkty

57 produktów na stronie