| Szerokość x Głębokość | 40x40cm |
|---|---|
| Wysokośc bez daszka | 77cm |
| Wysokość z daszkiem | 96cm |
| Mocowanie | Wolnostojące |
| Rodzaj betonu | beton architektoniczny |
| Pojemność | 60l |
| Wnętrze | Wkład z blachy ocynkowanej z popielnicą |
| Daszek | Stal nierdzewna AISI 304 |
| Opróżnianie wkładu | Zdjęcie daszka do góry . Daszek luźno nakładany na wystające bolce. Brak zamka. Wkład z popielnicą |
Cena
1870,00 zł netto2300,10 zł brutto
Orientacyjny termin realizacji
5 tygodni



Koszt dostawy zostanie ustalony indywidualnie po złożeniu zamówienia.
Zamówienie nie jest wiążące do momentu akceptacji ostatecznej ceny produktu wraz z przedstawionymi kosztami dostawy.







