| Długość ławki | 180cm |
|---|---|
| Głębokość całkowita ławki: | 48cm |
| Wysokość siedziska: | 44cm |
| Komponenty | płaskownik 60x8mm, profil 16x16mm |
| Materiał | Stal ocynkowana i malowana proszkowo, Stal nierdzewna |
| Mocowanie | Do przykręcenia |
| Oparcie | Nie |
| Podłokietniki | Nie |
Skonfiguruj produkt
Cena od
1147,00 zł netto1410,81 zł brutto
Orientacyjny termin realizacji
5-6 tygodni



Koszt dostawy zostanie ustalony indywidualnie po złożeniu zamówienia.
Zamówienie nie jest wiążące do momentu akceptacji ostatecznej ceny produktu wraz z przedstawionymi kosztami dostawy.
Podobne produkty
-
Ławka młodzieżowa 7

1832,70 zł brutto4-5 tygodniStal ocynkowana
Kolory drewna
1490,00 zł netto Dodaj do koszyka -
Ławka parkowa 10

1586,70 zł brutto5-6 tygodniStal ocynkowana
Paleta RAL
Kolory drewna
1290,00 zł netto Wybierz opcje -
Ławka parkowa 17

1696,17 zł brutto5-6 tygodniStal ocynkowana
Paleta RAL
Kolory drewna
1379,00 zł netto Wybierz opcje










