| Długość ławki | 180cm |
|---|---|
| Wysokość ławki | 85cm |
| Głębokość ławki | 82cm |
| Materiał | Stal ocynkowana i malowana proszkowo |
| Mocowanie | Do wbetonowania |
| Oparcie | Tak |
| Podłokietniki | Tak |
| Gwarancja - ocynk + malowanie | 24 miesiące |
| Gwarancja na drewno | 12 miesięcy |
| Gatunek drewna | Świerk |
| Grubość blachy | 8mm |
| Sposób dostawy | w elementach do skręcenia |
Skonfiguruj produkt
Cena od
2489,00 zł netto3061,47 zł brutto
Orientacyjny termin realizacji
4 tygodnie



Koszt dostawy zostanie ustalony indywidualnie po złożeniu zamówienia.
Zamówienie nie jest wiążące do momentu akceptacji ostatecznej ceny produktu wraz z przedstawionymi kosztami dostawy.
Podobne produkty
-
Ławka parkowa 11

1447,71 zł brutto5-6 tygodniStal ocynkowana
Paleta RAL
Kolory drewna
1177,00 zł netto Wybierz opcje -
Ławka parkowa 17

1696,17 zł brutto5-6 tygodniStal ocynkowana
Paleta RAL
Kolory drewna
1379,00 zł netto Wybierz opcje -
Ławka parkowa 6

4-5 tygodniStal ocynkowana
Paleta RAL
Kolory drewna
Wybierz wariant produktu
Zobacz więcej
i zapytaj o cenę









