| Długość ławki | 180cm |
|---|---|
| Głebokość ławki | 79cm |
| Komponenty | płaskownik 60x8mm, rurka stalowa Ø 18mm |
| Materiał | Stal ocynkowana i malowana proszkowo |
| Mocowanie | Do przykręcenia |
| Oparcie | Tak |
| Podłokietniki | Tak |
| Gatunek drewna | Świerk |
| Sposób dostawy | w elementach do skręcenia |
Skonfiguruj produkt
Cena od
1864,00 zł netto2292,72 zł brutto
Orientacyjny termin realizacji
5-6 tygodni



Koszt dostawy zostanie ustalony indywidualnie po złożeniu zamówienia.
Zamówienie nie jest wiążące do momentu akceptacji ostatecznej ceny produktu wraz z przedstawionymi kosztami dostawy.
Podobne produkty
-
Ławka parkowa 9

4772,40 zł brutto5-6 tygodniStal ocynkowana
Paleta RAL
Kolory drewna
3880,00 zł netto Wybierz opcje -
Ławka parkowa 16

1549,80 zł brutto5-6 tygodniStal ocynkowana
Paleta RAL
Kolory drewna
1260,00 zł netto Wybierz opcje -
Ławka parkowa 18

1554,72 zł – 1633,44 zł brutto5-6 tygodniStal ocynkowana
Paleta RAL
Kolory drewna
1264,00 zł – 1328,00 zł netto Wybierz opcje












