| Długość ławki | 189cm |
|---|---|
| Głebokość ławki | 63cm |
| Wysokość całkowita ławki: | 81cm |
| Komponenty | profil stalowy 45x45x2mm |
| Materiał | Stal ocynkowana i malowana proszkowo |
| Mocowanie | Do przykręcenia, Do wbetonowania |
| Oparcie | Tak |
| Podłokietniki | Tak |
| Gatunek drewna | Świerk |
| Sposób dostawy | skręcone w całości |
Skonfiguruj produkt
Dostosowywanie produktu
Cena od
1482,00 zł netto1822,86 zł brutto
Orientacyjny termin realizacji
5-6 tygodni



Koszt dostawy zostanie ustalony indywidualnie po złożeniu zamówienia.
Zamówienie nie jest wiążące do momentu akceptacji ostatecznej ceny produktu wraz z przedstawionymi kosztami dostawy.
Podobne produkty
-
Ławka parkowa 9

4772,40 zł brutto5-6 tygodniStal ocynkowana
Paleta RAL
Kolory drewna
3880,00 zł netto Wybierz opcje -
Ławka parkowa 22

3193,08 zł brutto5-6 tygodniStal ocynkowana
Paleta RAL
Kolory drewna
2596,00 zł netto Wybierz opcje -
Ławka parkowa 17

1696,17 zł brutto5-6 tygodniStal ocynkowana
Paleta RAL
Kolory drewna
1379,00 zł netto Wybierz opcje










