| Wysokość | 88cm |
|---|---|
| Długość | 193cm |
| Szerokość | 70cm |
| Materiał | Stal ocynkowana i malowana proszkowo |
| Mocowanie | Do przykręcenia |
| Gatunek drewna | Świerk |
| Podłokietniki | Nie |
| Profil | 40x20mm |
Skonfiguruj produkt
Skonfiguruj produkt
| Wysokość | 88cm |
|---|---|
| Długość | 193cm |
| Szerokość | 70cm |
| Materiał | Stal ocynkowana i malowana proszkowo |
| Mocowanie | Do przykręcenia |
| Gatunek drewna | Świerk |
| Podłokietniki | Nie |
| Profil | 40x20mm |
Zapytanie o produkt
W celu uzyskania szczegółowej wyceny, proszę o przesłanie:
Zwrotnie otrzymają Państwo ofertę zawierającą: