| Długość ławki | 180cm |
|---|---|
| Głębokość całkowita ławki: | 79cm |
| Wysokość siedziska: | 43cm |
| Materiał | Stal ocynkowana i malowana proszkowo, Stal nierdzewna |
| Mocowanie | Do przykręcenia |
| Oparcie | Tak |
| Podłokietniki | Tak |
| Konstrukcja | płaskownik 60x8mm, profil 16x16mm |
Skonfiguruj produkt
Cena od
1817,00 zł netto2234,91 zł brutto
Orientacyjny termin realizacji
5-6 tygodni



Koszt dostawy zostanie ustalony indywidualnie po złożeniu zamówienia.
Zamówienie nie jest wiążące do momentu akceptacji ostatecznej ceny produktu wraz z przedstawionymi kosztami dostawy.
Podobne produkty
-
Ławka parkowa 20

933,57 zł – 1068,87 zł bruttoStal ocynkowana
Paleta RAL
Kolory drewna
759,00 zł – 869,00 zł netto Wybierz opcje -
Ławka parkowa 4

1212,78 zł – 1399,74 zł bruttoStal ocynkowana
Paleta RAL
Kolory drewna
986,00 zł – 1138,00 zł netto Wybierz opcje -
Ławka parkowa 21

778,59 zł – 879,45 zł bruttoStal ocynkowana
Paleta RAL
Kolory drewna
633,00 zł – 715,00 zł netto Wybierz opcje










